امروز چهارشنبه 02 بهمن 1398
 
   
 
 
1396/12/15
برگزاری نشست آشنایی با قابلیت های سامانه نظام پیشنهادها ویژه دبیران کمیته های تخصصی
نشست آشنایی با قابلیت های سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور با حضور دبیران کمیته های تخصصی در روز دوشنبه 14 اسفند 96 برگزار گردید. در این نشست که با حضور دبیران کمیته های تخصصی آقایان پرویز غلامی دبیر محترم کمیته تخصصی فنی و حسابرسی، امید سلسله ذاکری دبیر محترم کمیته تخصصی حقوقی و رسیدگی، اسماعیل لله گانی دبیر محترم کمیته تخصصی فناوری، حسین شول دبیر محترم کمیته مدیریتی و فرآیندی، داود نصیری دبیر محترم کمیته تخصصی رفاهی و فرهنگی، حسین محمدی دبیر محترم کمیته آموزشی و پژوهشی، روح الله نظری دبیر محترم کمیته امور استانها، میثم تحسیری دبیر محترم کمیته تخصصی تفریغ بودجه و خانم عطیه سعیدی دبیر محترم کمیته تخصصی اجرائی و پشتیبانی برگزار گردید، راهبر سامانه نظام پیشنهادها به ارائه و تشریح مبسوط نظام پیشنهادها و شیوه کار و مراحل بررسی پیشنهادها در کمیته های تخصصی و تبیین وظایف دبیران محترم کمیته ها پرداختند. این نشست با مشارکت فعال دبیران محترم کمیته های تخصصی همراه بوده و تمامی دبیران محترم برای انجام وظائف خود به نحو احسن اعلام آمادگی تام و تمام نمودند. شایان ذکر است که با برگزاری این جلسه، فاز انجام مراحل بررسی پیشنهادها در سامانه توسط دبیران کمیته های تخصصی رسما آغاز گردید. امید است که با مساعی دبیران، روسا و اعضای محترم کمیته های تخصصی گام دیگری در مسیر بلوغ مدیریت مشارکتی در دیوان محاسبات کشور به جلو برداشته شود.
1397/09/18
ارسال پوستر نظام پیشنهادها به حوزه های ستادی و استانی
در راستای اقدامات تبلیغی و ترویجی نظام پیشنهادها، پوستر تبلیغی این نظام در دفتر مطالعات و تدوین استانداردها و دستورالعمل‌ها طراحی و جهت نصب در تابلوهای اعلانات ستاد مرکزی و دیوان محاسبات استان‌ها ارسال گردید. شایان ذکر است که این اقدام به منظور ترغیب هرچه بیشتر همکاران به پیشنهاددهی و اطلاع‌رسانی مطلوب‌تر صورت گرفته است.
1398/03/21
انتخاب آقای محمد کاظمی برزی از دیوان محاسبات استان تهران به عنوان پیشنهاددهنده برگزیده
جناب آقای محمد کاظمی برزی حسابرس ارشد دیوان محاسبات استان تهران به عنوان پیشنهاددهنده برگزیده نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور در همایش اسفندماه 97 مدیران معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند. دلایل انتخاب ایشان عبارت بودند از: 1- تمرکز عمیق بر پیشنهاددهی در حوزه فنی و حسابرسی 2- دغدغه مندی جدی به مقوله پاسداری بیت المال 3- مستندسازی دقیق پیشنهادها 4- ورود موشکافانه در قوانین و مقررات و شناخت دقیق مقررات دستگاه های اجرائی تحت حسابرسی
1398/03/19
انتشار کتاب سالنامه نظام پیشنهادها
به همت دبیرخانه نظام پیشنهادها مستقر در دفتر مطالعات و تدوین استانداردها و دستورالعمل ها کتاب سالنامه نظام پیشنهادها مشتمل بر بخشهای زیر منتشر گردید. بخش اول مروری بر کلیات نظام پیشنهادها بخش دوم معرفی کارگزاران نظام پیشنهادها بخش سوم گزارش عملکرد یکساله ( مهرماه 96 لغایت مهرماه 97) بخش چهارم آشنایی با همکاران فعال در حوزه پیشنهاددهی بخش پنجم نگاهی به برخی پیشنهادهای ارائه شده در نظام پیشنهادها ضمیمیه مدیریت مشارکتی در آینه احادیث و روایات
1396/04/03
انتصاب جناب آقای مجتبی شمس به عضویت در شورای نظام پیشنهادها
با حکم دکتر صادق منتی نژاد معاون محترم حقوق، مجلس و تفریغ بودجه جناب آقای مجتبی شمس مدیرکل محترم هماهنگی استانها به عنوان عضو شورای نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور معرفی گردیدند.
1396/04/03
انتصاب جناب آقای رضا رضائی به عضویت در شورای نظام پیشنهادها
با حکم جناب آقای داودی معاون محترم فنی و حسابرسی امور عمومی و اجتماعی، جناب آقای رضا رضائی سرپرست اداره کل رسیدگی و بررسیهای فنی این معاونت به عنوان عضو نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور منصوب گردیدند.
1396/05/31
برگزاری نخستین گردهمایی نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
نخستین گردهمایی اعضای شورا و کمیته های تخصصی نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور با حضور دست اندرکاران آن شامل اعضای کمیته های تخصصی این شورا روز دوشنبه 23 مرداد ماه در محل دیوان محاسبات کشور برگزار شد. در بخشی از این گردهمایی جناب آقای دکتر عادل آذر رئیس کل محترم دیوان محاسبات کشور ضمن یادآوری اهمیت خلاقیت و نوآوری در دیوان محاسبات کشور بر ضرورت اجرای نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور تاکید نموده و اظهار امیدواری کردند که نظام پیشنهادها بتواند در دستیابی به اهداف خود از ظرفیتهای تخصصی و فنی کلیه همکاران بهره برداری نماید. رئیس کل دیوان محاسبات کشور در بخشی دیگر از سخنان خود گفت باید بین پیشنهاد و نوآوری که تعاریف خاص خود را دارند و انجام وظایف که گاهی بعنوان پیشنهاد مطرح شده اند تفاوت قائل شویم و این کار با راه اندازی نظام پیشنهادها عملی خواهد شد. آقای دکتر عادل آذر اهداف نظام پیشنهادها در دیوان محاسبات کشور را به وجود آمدن جوشش فکری، در هم آمیختن دانش و تجربه و توسعه خلاقیت و نوآوری و مشارکت کارکنان در حل مسئله و اصلاح فرآیندها در دیوان محاسبات کشور اشاره کرد و در مورد نتایج آن افزود: نظام پیشنهادها باید پوسته های تکرار را بشکند و نشاط ایجاد کند و در مجموع برای کارکنان دیوان محاسبات کشور اثربخش باشد.در ابتدای این گردهمایی دکتر سید محمد مقیمی رئیس محترم مرکز آموزش و برنامه ریزی ضمن خیرمقدم به حاضرین به تشریح نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور پرداخته و بر اهمیت بومی سازی اینگونه نظام ها در سازمانها تاکید نمودند. سپس جناب آقای دکتر خنیفر از اساتید دانشگاه تهران به تبیین نقش و کارکرد نظام پیشنهادها در سازمان پرداخته و در این زمینه تاریخچه، تعریف و اهداف نظام پیشنهاد ها را در جهان و ایران تشریح نمودند. در پایان این همایش سامانه نرم افزاری تحت وب نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور تشریح شده و به سوالات حضار در این خصوص پاسخ داده شد. شایان ذکر است نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور از 9 کمیته تخصصی امور فنی و حسابرسی، امور حقوقی و رسیدگی، امور تفریغ بودجه، امور اجرایی و پشتیبانی، امور مدیریتی و فرآیندی، امور فناوری، امور آموزشی و پژوهشی، امور استان ها و امور فرهنگی و رفاهی تشکیل شده است.
1396/06/04
انتصاب جناب آقای میرانزاده به عضویت در شورای نظام پیشنهادها
با حکم جناب آقای شجاعی دادستان محترم دیوان محاسبات کشور، جناب آقای میرانزاده رئیس محترم شعبه دوم دادیاری به عضویت در شورای نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور منصوب گردیدند.
1396/06/04
انتصاب جناب آقای عبدالمالکی به عضویت در کمیته تخصصی حقوقی و رسیدگی
با حکم جناب آقای دکتر منتی نژاد معاون محترم حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه، جناب آقای محمدرضا عبدالمالکی مدیرکل محترم حقوقی و بررسیهای فنی به عضویت در کمیته تخصصی حقوقی و رسیدگی منصوب گردیدند.
1396/06/04
انتصاب جناب آقای بدالله حبیبی به عضویت در کمیته تخصصی امور مدیریتی و فرآیندی
با حکم جناب آقای داودی معاون محترم فنی و حسابرسی امور عمومی و اجتماعی، جناب آقای حبیبی مدیرکل محترم هماهنگی و نظارت حسابرسی امور عمومی و اجتماعی به عضویت در کمیته تخصصی امور مدیریتی و فرآیندی منصوب گردیدند.
1396/06/04
انتصاب جناب آقای عباس شیرزاد به عضویت در کمیته تخصصی حقوقی و رسیدگی
با حکم جناب آقای شجاعی دادستان محترم دیوان محاسبات کشور، جناب آقای عباس شیرزاد رئیس محترم شعبه اول دادیاری به عضویت در کمیته تخصصی امور حقوقی و رسیدگی نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور منصوب گردیدند.
1396/04/03
انتصاب جناب آقای سعید بیت عفری به عضویت در شورای نظام پیشنهادها
با حکم جناب آقای صفائی نسب معاون محترم فنی و حسابرسی امور اقتصادی و زیربنایی جناب آقای سعید بیت عفری مدیرکل محترم رسیدگی و بررسی های فنی این معاونت به عنوان عضو شورای نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور معرفی گردیدند.
 
 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این نرم افزار طبق قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم افزار متعلق به شرکت فن آوری راه آینده (فرانت) می باشد. © 1395